Nauka pisania dla dzieci

36 Thoughts to “Nauka pisania dla dzieci”

 1. My zaczęliśmy wcześnie ale się opłaciło. Sprawdźcie jak radzą sobie z literkami Minimki i jakie zabawki pomagają im w poznawaniu ich – po polsku i po angielsku 🙂
  http://minimki.pl/lifestyle/abecadlo-z-pieca-spadlo/

 2. Patrycja

  Świetna strona!
  Codziennie z niej korzystam 🙂
  Widać duży wkład pracy w prowadzenie. Życzę sukcesów w dalszym rozwoju.
  Oby tak dalej!

  1. Anna Kubczak

   Dzięki za pozytywne opinie 😉 Każda jest motywacją do dalszego rozwoju serwisu i dodawania kolejnych zdjęć!

 3. Ewa

  Chylę czoła przed twórcami. Będę gościć tu często, wnuczęta są na etapie edukacji podstawowej. Doceniam olbrzymi wkład pracy i życzę
  sukcesów!

  1. Anna Kubczak

   Szczerze dziękuję. Świetnie przeczytać coś miłego.
   Skoro nasze dzieciaki mogą ćwiczyć, to niech i innym się przydadzą literki.

 4. Ola

  witam serdecznie, czy można wiedzieć jakiej czcionki Pani używa?

  1. Anna Kubczak

   Własnej. Gdy przygotowywałam pierwsze karty pracy do druku nie znalazłam darmowej czcionki do wykorzystania. Więc ją narysowałam.

 5. Elzbieta

  Bardzo dziękuję za tą stronę Pani Aniu , dłuższy czas szukałam literek do druku dla sześciolatka i znalazłam . Jestem wdzięczna za to .

 6. Daria

  Przyłączam się do poprzedniczek. Strona jest fenomenalna i niezwykle pomocna. Jestem wdzięczna jej Autorce:)

  1. Anna Kubczak

   Dzięki. Będę się starała dodawać kolejne materiały niedługo, więc zapraszam do zaglądania.

 7. Ania

  Witam wszystkich, odnośnie pisania liter natrafilam na aplikacje w ktorej dzieci 5-7 letnie mogą rozpocząć zabawę i nauke z literkami. Moje dzieci sa zachwycone!

  Poniżej podaje linka same zobaczcie dziele sie bo uważam że naprawdę warto ; https://play.google.com/store/apps/details?id=marwil.lettersdemo

  1. Anna Kubczak

   Wygląda bardzo interesująco. Ale sprawdzimy dopiero po zakończeniu edycji nauki czytania sylabami, żeby się dzieciom nie mieszało.
   Dzięki za link 😉

 8. Jolanta

  Genialna strona! Naprawdę polecam

 9. Katarzyna123

  Ciekawy artykuł , co sądzicie o nauce literek przez ćwiczenia i gry interaktywne ?? Mojej córce pomaga to nie zwykle . Używamy materiału ze zdobywcy wiedzy pl mają tam bardzo duży wybór quizów , gier i ćwiczeń . Nauka przez zabawę daje dużo radości mojej córeczce 🙂

  1. Anna Kubczak

   Przyznam, że dzieci korzystały z kilku aplikacji. Tak na próbę. Jednak najlepsze efekty osiągnęliśmy dzięki pracy interaktywnej na linii DZIECKO – MAMA 😉 A później dzięki wspólnemu czytaniu książek. Siedzenie przed ekranem na razie ograniczamy. Wiem, że istnieje wiele ciekawych aspektów korzystania z internetu, i sama nie wyobrażam sobie cofnięcia do czasu sprzed, ale z drugiej strony są również spore niebezpieczeństwa wsiąknięcia dzieci w sieć.

 10. Daria

  Świetne ćwiczenia, super kolorowanki, szlaczki, rewelacyjne ćwiczenia do nauki pisania cyferek i literek. Nasze dzieci korzystają ze wszystkich ćwiczeń zamieszczonych na stronie. Dziękujemy bardzo że w jednym miejscu to wszystko jest dostępne i za darmo, choć gdyby było płatne korzystanie to też pewnie byśmy skorzystali.

  1. Anna Kubczak

   Dziękuję serdecznie. Nie planuję wprowadzenia płatnych materiałów na tej stronie. Wiem, jak czasem trudno znaleźć nawet te kilkanaście złotych na opłatę abonamentu miesięcznie. Wolę mieć trochę reklam na stronie i umożliwiać korzystanie wszystkim chętnym. Bo taka, według mnie, powinna być edukacja. Darmowa, i dobrowolna.

 11. Joanna

  witam mam pytania gdzie mogłabym kupiç takie kary prac?

  1. Anna Kubczak

   Podejrzewam, że są wydawnictwa, które książeczki z literkami sprzedają. Ostatnio widziałam nawet coś podobnego w Cerrefourze. „Już się uczę. Abecadło.” do nauki pisania sylabami.

 12. Barbara

  Bardzo dziekuje za strone. Moja ulubiona do przygotowywania dodatkowych kart cwiczen dla ucznia z trudnosciami w nauce pusania. Sama dopiero raczkuje jako nauczyciel wspomagajacy.

  1. Anna Kubczak

   Ja nauczycielką nie jestem, ale jeśli coś się przydaje w szkole, to bardzo proszę 😉

 13. Ela

  Pani Aniu, właśnie takich materiałów szukałam! Dzieci podekscytowane właśnie ćwiczą alfabet i cyferki przygotowane przez Panią. Dziękujemy bardzo i pozdrawiamy 🙂

  1. Anna Kubczak

   Bardzo się cieszę, że nasze materiały się przydają do nauki 😉

 14. Marta

  Świetne materiały, przydatne do klasy 0. Dziękuję

 15. Super strona. Dziękuję. Korzystamy z niej często. Dzieci się uczą. Córka właśnie zaczęła pierwszą klasę, a syn ma pięć lat , ale chce się uczyć. Przyznaję, że za darmo mogę drukować te arkusze bardzo mi pomaga. Dziękuję

 16. Karolina

  super strona, świetne materiały. Dziękuję – już ćwiczymy z córką

 17. Agnieszka

  Witam
  Dziękuję za materiały do pracy. W końcu nie muszę się nigdzie logować. Szczególnie przydatne w okresie kwarantanny. Pozdrawiamy

 18. Super strona! Bardzo często z niej korzystamy. Moje dziewczynki są bardzo zadowolone z Waszych arkuszy do nauki pisania. Dziękujemy pięknie.

 19. Ewa

  Anno, jesteś świetna! Robisz staranną pożyteczną pracę, która przydaje się wielu. Dziękujemy i trzymaj tak dalej!

 20. Magda

  Znalazłam Pani stronę przypadkiem, gdy szukałam pomysłów jak pomóc córce w nauce czytania. Dzięki tym materiałom zrozumiała, że czytanie nie jest takie trudne. Bardzo dziękuję za tak przyjazne dla dzieci i rodziców karty pracy. Pozdrawiam.

 21. Gosia

  Pani Aniu! Świetna strona. Wielkie dzięki:)

 22. Dominika

  Super materiały.

 23. Renata

  Witam bardzo fajna strona Ale miałabym prosbę
  czy stworzyła by pani abecadło z gloskami dz dż dź ch cz sz rz ci si zi

 24. patrycja

  Mi w nauce pisania brakuje tutaj dwuznaków: dz, dź, dż, sz, rz, ch, cz.

 25. Genialny zestaw pomocy dydaktycznych dla nauczycieli, ale także rodziców, którzy chcą wspomagać rozwój intelektualny swojego dziecka w domu. Stało się to jeszcze bardziej pomocne w obecnych czasach, kiedy jak wiadomo system edukacji przechodzi ciężkie perturbacje i tak naprawdę nie wiadomo kiedy wszystko wróci do jako takiej normy.

 26. Cudowna pomoc dla nauczycieli i rodziców!

Leave a Comment