7 Thoughts to “Mapy konturowe”

 1. jagoda

  Świetna strona!Pracuję w przedszkolu i zapewniam Panią,że właśnie takich materiałów poszukujemy.Dziękuję.

  1. Anna Kubczak

   Tak się właśnie zastanawiałam. Na wielu stronach można znaleźć materiały do nauki dla dzieci. Wiele jest w kolorze. Ale mi prawie zawsze szkoda drukować w kolorze. Jest tyle fajnych książeczek…
   Mam zatem pytanie: wolicie kolorowe, czy czarno-białe materiały?

 2. Babcia

  Pamiętasz swoją pracę konkursową o frankofonii ? Wtedy sama wybierałaś kolory , i była piękna . Może dobrze kiedy dziecko będzie miało możliwość wyboru koloru . Wtedy też ją sama stworzyłaś , pomysł i realizacja . Żałuję , że nie mamy zdjęć rozłożonej mapy świata .

  1. Anna Kubczak

   Nie chodziło o kolorowanie. Chodziło o wybór kart pracy pomiędzy kolorowymi, a czarno-białymi, oraz zużycie kolorowego tuszu w drukarce.

 3. basia

  Fajne propozycje konturowe, właśnie takich szukałam – czarno- białych do „zagospodarowania” przez dziecko. Jestem na etapie przygotowywania tematu o kontynentach i bardzo przydałyby mi się kontury wszystkich w takiej formie jak udostępniła Pani Australię.
  Pozdrawiam serdecznie.
  Basia

  1. Anna Kubczak

   W najbliższym czasie raczej nie uda mi się narysować takich konturów. Ostatnio cierpimy na spory brak czasu, niestety. Ale może takie mapki znajdą się na jakiś zagranicznych stronkach?
   Pozdrawiam

 4. Ola

  Ja wole właśnie biało czarne. Nieraz ciężko takie znaleźć

Leave a Comment