Anna Kubczak – autorka bloga BystreDziecko.pl

Anna Kubczak

Anna Kubczak - autorka bloga BystreDziecko.pl

Anna Kubczak - autorka bloga BystreDziecko.pl

Mama pracująca w domu - to określenie chyba najlepiej opisze mnie w tej chwili.

Mama dwójki kochanych dzieci i żona świetnego faceta. Od pewnego czasu blogerka, choć z typowo analitycznym, jak przystało na absolwenta technicznej uczelni, zacięciem.


Skąd pomysł na BystreDziecko.pl? Chęć zaspokojenia matczynej próżności? Przynajmniej czasem tak to sobie tłumaczę. Założenie bloga zeszło się w czasie z pójściem naszych dzieci do przedszkola. Czasem, w którym dziecięca kreatywność aż dzwoni i wychodzi z siebie. Nic, tylko czerpać garściami.

Ta kreatywność rozlała się szerokim strumieniem na wilu kartkach, liściach, sznurkach, a czasem nawet ścianach ;(, czy też talerzach. To dzięki niej powstały kolejne projekty papier mache, przepisy na ciastolinę, kolorowanki i szlaczki dla dzieci.

Ale rozpędziłam się. Nasz blog to nie tylko materiały edukacyjne. Perfekcyjną mamą nie jestem i za taką nie będę uchodzić. Czasem roztargniona, czasem wybuchowa, szukam swojej drogi przez życie. Z rodziną oczywiście oraz sporym marginesem błędu.

I taką właśnie mnie tu spotkacie.

Anna Kubczak - autorka bloga BystreDziecko.pl

Anna Kubczak - autorka bloga BystreDziecko.pl

Spodobały Ci się materiały? Podziel się z innymi...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Google+
Google+
Email this to someone
email

... i koniecznie zostaw komentarz.
Będzie to dla mnie wiadomość, że warto pisać dalej.

Anna Kubczak - Bystre Dziecko


Anna Kubczak
Mama pracująca w domu. Wrocławianka szukająca odpowiedniej drogi dla siebie i swoich bliskich.

Dyskusja

Komentowanie wyłączone.


Warning: include_once(analyticstracking.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/allianz/domains/bystredziecko.pl/public_html/wp-content/themes/amazing-grace-dziecko/footer.php on line 23

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening 'analyticstracking.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php/p53/lib/php') in /home/allianz/domains/bystredziecko.pl/public_html/wp-content/themes/amazing-grace-dziecko/footer.php on line 23