Uroczy kaktus Kawaii – kolorowanka dla dzieci

Powiększamy właśnie naszą kolekcję kaktusów o takiego oto małego, uroczego kaktusa Kawaii. Jest to niezwykle urocza istotka, która z pewnością rozświetli Wasze kolorowe przygody! Z uśmiechem od ucha do ucha i radosnym wyglądem, ten mały bohater jest gotowy do podbicia Waszych serc. Szczególnie, jeśli tak jak my tęsknicie za słońcem i ciepłem, których ostatnio pogoda nam poskąpiła.

Kaktusik ten jest elementem serii łatwych kolorowanek, narysowanych grubymi liniami. W sam raz dla najmłodszych dzieci. Przygotowywane dla nich kolorowanki są uproszczone i wyraźne. Od ogółu do szczegółu… z czasem.

Tu pracujemy właśnie z ogółem. Proste kształty, duże elementy i grube linie, dają najmłodszym dzieciom większe pole do popisu, niż te bardziej szczegółowe rysunki, które ja sama preferuję.

Kolorowanki kaktusy i sukulenty

Więc bierzcie kredki i przygotujcie się na przygodę z naszym kaktusem Kawaii! Już teraz czeka na Was, abyście dali mu odrobinę kolorowego blasku i uroczej ekspresji!

Życzę Wam kolorowych chwil i uśmiechniętych min z naszą kolorowanką!

Jakiś czas temu zdecydowałam się przygotować angielską wersję naszej strony z pomocami dydaktycznymi dla dzieci. Pod tym adresem znajdziecie kolorowanki dla dzieci z opisem w języku angielskim.

Some time ago I decided to prepare an English version of our website with teaching aids for kids. At this address you will find printable coloring pages for kids with descriptions in English.

Leave a Comment