Quiz – Holiday in Home – Wakacje w Domu – angielski dla dzieci

0 / 0

0

Quiz - Holiday in Home - Wakacje w Domu - fiszki angielski dla dzieci - Gra dla dzieci do nauki języka angielskiego

Wynik
Powrót do listy testów


‘Uwielbiam’ te dni, gdy dzieci pytają, dlaczego to język polski nie jest najważniejszym językiem na świecie. Nawet one widzą, że tak nie jest. Ja sama nie będę oceniać, który z języków jest ‘najważniejszy’. Jednak angielski należy do czołówki.

Uczymy się zatem wraz z dziećmi tego języka, korzystając z najróżniejszych metod. Mamy więc fiszki, mamy książki, a raczej książeczki dla dzieci, a także podręczniki szkolne i słowniki. W większości przypadków nie daje nam to możliwości osłuchania się z językiem. Ponieważ wymowa jest bardzo ważna, staramy się ją opanować na różne sposoby. Jednym z nich są przygotowane przeze mnie testy online z słówkami. W tym przypadku, są to angielskie słówka opisujące sposoby spędzania wakacji w domu. Wiele aktywności, i dziecięcych, i rodzinnych, ujęłam w quizie Free Time, lecz możliwości jest tak wiele.

W przypadku dzieci, sporo się dzieje na placach zabaw. Mamy tu zatem wybór słówek związanych z zabawą na świeżym powietrzu, samym placem zabaw, grami zespołowymi tj. berek, czy zabawa w chowanego. Ale nie tylko. W końcu, pomijając czas pandemii, w czasie wakacji można też iść do kina, czy na kręgle.

One Thought to “Quiz – Holiday in Home – Wakacje w Domu – angielski dla dzieci”

  1. Babcia

    Bardzo się cieszę, że bystre dziecko zrobiło też coś fajnego dla starszych osób, nie znających języka angielskiego. Nauka języka angielskiego tak samo zaczyna się dla dzieci jak i dla dorosłych. Życzę dobrej zabawy przy nauce słówek języka angielskiego.

Leave a Comment