Ł – nauka pisania dla dzieci – duża czcionka

Nauka pisania jest nieodłącznym etapem nauki dziecka. Prędzej czy później każde dziecko będzie musiało przejść ten etap. Nauka jest jednak przyjemniejsza, a zarazem bardziej efektywna, gdy nie jest nudna. Dla urozmaicenia warto dziecku przedstawić różnorodne materiały edukacyjne.

Przedstawiam szablon z literką Ł, stworzony z myślą o młodszych dzieciach, wprawiających się dopiero w odwzorowywaniu kształtów. Duża czcionka sprawia, że nauka literek nawet w młodym wieku może okazać się efektywna.

Ze względu na duże rozmiary czcionki, prezentowane karty pracy można wykorzystać jako szlaczki dla dzieci, wspomagające rozwój grafomotoryki najmłodszych dzieci.


Ł - nauka pisania dla dzieci, duża czcionka, Anna Kubczak
Autor: Anna Kubczak

Wydrukuj kartę pracy

Do wydrukowania pliku PDF może się przydać darmowy program Adobe Reader.

2 Thoughts to “Ł – nauka pisania dla dzieci – duża czcionka”

 1. Kinga

  Szanowna Pani.
  Piszę z prośbą o pomoc dla mojego dziecka.
  Młody ma 13 lat lecz mimo wieku nie potrafi w prawidłowy sposob zapisać nastepujacych liter:f,g,ł,Ł.rż.
  Oprócz tego ma problemy w szkole gdyż jego nauczycielka polskiego twierdzi, że jedyną prawidłową formą zapisu jest ż a mój syn pisze z z kreską.
  Sprawa jest dość poważna. Dziecko miało rozmowę z psychologiem jednak to nic nie dało. Boimy sie z mężem że jeżeli problem nie zostanie rozwiązany to syn zatraci umiejetnosc zapisywania jakichkolwiek liter. Jesteśmy zdesperowani i zapłacimy kazda kwote aby syn w koncu byl w stanie zapisać wlasne imię (Łukasż).
  Mamy nadzieje że trafiliśmy na odpowiednią osobę. Proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuję

  1. Anna Kubczak

   Pani Kingo, odpowiedziałam Pani na podany w komentarzu mail.

Leave a Comment