Urocza, puchata papużka – kolorowanka dla dzieci

Kochamy zwierzaki. Te biegające z nami na spacerach, te pływające w wodzie, jak i te latające w przestworzach. Dziś jeden uroczy przedstawiciel skrzydlatej gromady trafia na naszą stronę. Urocza, puchata kuleczka pierza z zadziornym spojrzeniem. Kolorowanka z papużką dla dzieci i młodzieży.

Papużki są często postrzegane jako urocze i kolorowe stworzenia, które przyciągają uwagę swoją osobowością i pięknem. Choć potrafią mieć też swój charakterek. Ich barwy potrafią oszałamiać. Przypominają nam egzotyczne dla nas kraje, które są naturalnym środowiskiem dla tych fantastycznych ptaków.

Kolorowanki ptaki – radosne papużki

Pomysły na wykorzystanie kolorowanki z papużką

Jeśli w Waszym domu ma się pojawić papużka jako zwierzak domowy, warto przeprowadzić z domownikami rozmowę na jej temat. Niezależnie, czy jesteście rodzicami, i chcecie opowiedzieć dzieciom o potrzebach tych uroczych stworzonek, oraz obowiązkach, jakie powstaną. Czy może jesteś jeszcze dzieckiem, lub prawie dorosłym młodym człowiekiem, który chciałby namówić swoich rodziców na nowego przyjaciela rodziny. Kolorowanka z papugą może być dobrym punktem wyjścia do takich rozmów.

Naszą uroczą kolorowankę z papużką możecie wykorzystać także podczas rozmów na temat różnych środowisk naturalnych. Dlaczego w jednych rejonach świata zwierzęta potrafią być tak kolorowe, a w innych żywe barwy są rzadkością.

Na koniec, napiszę o zwykłej / niezwykłej fantazji. Tu na prawdę można wykazać się kreatywnością w doborze kolorów!

Jakiś czas temu zdecydowałam się przygotować angielską wersję naszej strony z pomocami dydaktycznymi dla dzieci. Pod tym adresem znajdziecie kolorowanki dla dzieci z opisem w języku angielskim.

Some time ago I decided to prepare an English version of our website with teaching aids for kids. At this address you will find printable coloring pages for kids with descriptions in English.

Leave a Comment