Szlaczki dla przedszkolaków 7

Przekazuję Wam dzisiaj zestaw dużych pętelek i łuków, należących do serii ćwiczeń szlaczki dla przedszkolaków. Choć nic nie stoi na przeszkodzie, aby szlaczki te mogły być wykorzystywane na przykład w nauczaniu wczesnoszkolnym. Szczególnie w zerówce i pierwszej klasie.

Dzisiejszy wzór pętelkowy może pomóc na etapie przygotowywania do pisania liter e, b, d, czy L.

Duża liniatura oraz wyraźne szlaczki do rysowania po śladzie ułatwiają pracę młodszym dzieciom, których zdolności manualne nie są jeszcze zbyt mocno rozwinięte.

Duże szlaczki do druku

Pamiętajcie, że poza szlaczkami dla dzieci znajdziecie wiele alternatyw do ćwiczeń motoryki małej, jak choćby rysowanie po śladzie obrazków, kolorowanie, czy nawet lepienie z plasteliny. Szczególnie chłopcy mogą być zainteresowani innymi formami szlifowania umiejętności kaligraficznych.

Jakiś czas temu zdecydowałam się przygotować angielską wersję naszej strony z pomocami dydaktycznymi dla dzieci. Pod tym adresem znajdziecie slaczki dla dzieci do druku z opisem w języku angielskim.

Some time ago I decided to prepare an English version of our website with teaching aids for kids. At this address you will find printable tracing lines worksheets for kids with descriptions in English.

Leave a Comment