Interaktywny stolik edukacyjny LeapFrog

Małe dzieci uwielbiają interaktywne zabawki. Ich rodzice cenią sobie natomiast walory edukacyjne takich zabawek. Dla nas połączeniem tych cech stał się interaktywny stolik edukacyjny Leap Frog, który towarzyszył dzieciom od… nawet nie pamiętam, po wiek kilku lat. A dzięki czasowemu jego wyłączaniu z użytku, przez cały ten czas cieszył się ich zainteresowaniem.

Czasami w naszych domach pojawiają się takie zabawki, które cieszą dzieci przez dłuższy czas. Nas przez kilka dobrych lat cieszył zakup stolika interaktywnego dla dzieci.

Nasz stolik był w wersji dwujęzycznej, angielsko-francuskiej. Takie zabawki grają wesołe melodie i przykuwają uwagę dzieci migającymi światełkami. Cieszę się, że nasz model posiadał dwustopniową regulację głośności, dzięki czemu w cichsze dni nie generował nadmiernego hałasu.

Interaktywny stolik edukacyjny Leap Frog - zabawki edukacyjne dla dzieci

Interaktywny stolik edukacyjny Leap Frog – zabawki edukacyjne dla dzieci

Stolik posiada w sumie trzy elementy sterujące. Włącznik będący jednocześnie regulatorem głośności, przełącznik języków, oraz centralnie umieszczoną książeczkę, która przez przełożenie kartki zmienia zestaw melodii na melodyjnie wyśpiewane słowa. Wśród nich znajdziecie takie wyrazy jak otwarte, zamknięte, dzień dobry, do widzenia, góra, dół, zielony, żółty, trójkąt, koło, alfabet i liczby, światło włączone i wyłączone.

Zaletą stolika są jego stabilne nogi, które można także wymontować, kładąc samą platformę na podłodze. Dzięki temu zabiegowi nawet całkiem małe dzieci mogą zawiesić oko na stoliku.

Do aktywności stolik interaktywny Leap Frog wymaga trzech baterii paluszków AA.

Leave a Comment