Słodka babeczka z kremem – kolorowanka dla dzieci

Oto kolejny smakołyk, który zamieniliśmy w apetyczną kolorowankę dla dzieci. Słodka babeczka, pokryta zakręconym kremem, udekorowana nietypową wisienką.

Nie jest to może dzieło sztuki, ale powstało prosto z serca. Dlaczego? Ponieważ lubimy od czasu do czasu upiec z dziećmi coś słodkiego, na małego głoda. Tak jak ostatnio, gdy córka zdecydowała, że nadszedł czas na pieczenie. Postanowiłam uwiecznić tę chwilę na papierze. To był taki słodki moment (dosłownie!), spędzony przy kuchennym blacie, z mąką na nosie i śmiechem w powietrzu.

Dla mnie taka kolorowanka z babeczką jest odzwierciedleniem tych naszych wspólnych chwil. W tej formie mogę podzielić się nimi z Wami. Bo czasem to właśnie te małe, zwyczajne chwile są najcenniejsze.

Kolorowanki z wypiekami – słodka babeczka z kremem

Czy Wy także lubicie takie słodkie babeczki? Z kremem lub polewą? A może wytrawne?

A może uwielbiacie piec z dziećmi ciasta i słodkości, rozmawiając przy okazji? Czy może bardziej lubicie eksperymentować z nowymi przepisami? Czekam na Wasze historie!

Jakiś czas temu zdecydowałam się przygotować angielską wersję naszej strony z pomocami dydaktycznymi dla dzieci. Pod tym adresem znajdziecie kolorowanki dla dzieci z opisem w języku angielskim.

Some time ago I decided to prepare an English version of our website with teaching aids for kids. At this address you will find printable coloring pages for kids with descriptions in English.

Leave a Comment