Skarpeta i piernikowy ludzik – łańcuch bożonarodzeniowy do kolorowania

Przygotowałam dla Was wyjątkową kolorowankę na Boże Narodzenie, która zawiera dwa świąteczne elementy – skarpetę na prezenty oraz piernikowego ludzika. Każdy z tych elementów ma przód i tył, które można pokolorować, a następnie wyciąć i skleić ze sobą. Jeśli pomiędzy wkleicie sznurek, możecie stworzyć piękny łańcuch bożonarodzeniowy.

Proponowane rysunki to dwie strony figurek na bożonarodzeniowy łańcuch. Pokolorowane i złożone w całość, mogą stać się śliczną ozdobą okna lub drzwi na czas świątecznych dni. Podczas kolorowania możecie wspólnie z dziećmi rozmawiać o tradycjach bożonarodzeniowych, o tym, jak przygotowujecie się do Świąt Bożego Narodzenia i jakie dekoracje najbardziej lubicie. To doskonała okazja do wprowadzenia dzieci w magiczny nastrój Bożego Narodzenia i budowania rodzinnych wspomnień.

Bożonarodzeniowy łańcuch do kolorowania

Wydrukujcie kolorowankę, chwyćcie za kredki, flamastry, farby i inne materiały, i bawcie się dobrze, tworząc kolorowe i radosne ozdoby świąteczne. Sklejone elementy mogą stać się pięknym dodatkiem do świątecznego wystroju, wprowadzając ciepło i radość do Waszego domu. Życzę Wam miłej zabawy i wspaniałych, kolorowych dekoracji!

Jakiś czas temu zdecydowałam się przygotować angielską wersję naszej strony z pomocami dydaktycznymi dla dzieci. Pod tym adresem znajdziecie kolorowanki dla dzieci z opisem w języku angielskim.

Some time ago I decided to prepare an English version of our website with teaching aids for kids. At this address you will find printable coloring pages for kids with descriptions in English.

Leave a Comment