Quiz – Vehicles – Pojazdy – angielski dla dzieci

0 / 0

0

Vehicles - Pojazdy - quiz online angielski dla dzieci - Gra dla dzieci do nauki języka angielskiego

Wynik
Powrót do listy testów


Zabieramy się za kolejny quiz online z języka angielskiego dla dzieci z klas 1-3. Choć tak na prawdę, materiał ten mogą ćwiczyć w ten sposób także młodsze dzieci, z zerówki lub przedszkola.

W teście znajdziecie 30 pojazdów, zarówno zasilanych przez konie mechaniczne, jak i własne mięśnie, czy też grawitację. 😉 Ponieważ test ten miał służyć naszym dzieciom przede wszystkim do opanowania słownictwa, przygotowany jest na podobieństwa fiszek. Pytanie jest po polsku, natomiast odpowiedź w języku angielskim została ukryta pośród czterech różnych odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna.

Po wybraniu odpowiedzi, niezależnie od poprawności, pojawi się ta poprawna. Dodatkowo, w tym quizie udało mi się umieścić także przykładowe zdania, w których zostało użyte słówko.

Każdy ten element można też odsłuchać, dzięki syntezatorowi mowy. W końcu nauka języka angielskiego, to także dźwięki. O ile nie przede wszystkim!

One Thought to “Quiz – Vehicles – Pojazdy – angielski dla dzieci”

  1. Iwona

    bardzo fajne testy, aż dziwne, że dopiero na nie trafiłam. Może w przyszłości pojawią się testy związane na przykład z częściami ciała? 🙂

Leave a Comment