Pisanki kolorowanki wielkanocne

Dziś kolejny pomysł na kolorowanki, których motywem przewodnim są pisanki. Sezon przedświąteczny idealnie nadaje się do takich zabaw, a szablon pisanek może stać się inspiracją do wielu ręcznie robionych dekoracji. Naklejki na kartki świąteczne, dekoracje okien, zawieszki… Co jeszcze proponujecie?

Ponownie zamieściłam na jednej stronie cztery pisanki. Tym razem jednak każda z nich jest inna, choć nadal są to bardzo proste wzory. Poziome paski, pionowe paski, i trochę przecinających się paseczków.

Każda z tych pisanek, po wycięciu z szablonu, może stać się dekoracją wielkanocną. Możecie je wykorzystać w domach, lub jako dekorację sali przedszkolnej.

Kolorowanki wielkanocne do druku

Jakiś czas temu zdecydowałam się przygotować angielską wersję naszej strony z pomocami dydaktycznymi dla dzieci. Pod tym adresem znajdziecie kolorowanki dla dzieci z opisem w języku angielskim.

Some time ago I decided to prepare an English version of our website with teaching aids for kids. At this address you will find printable coloring pages for kids with descriptions in English.

Leave a Comment