Laurka dla Taty wielką czcionką (szablon)

Specjalnie z okazji Dnia Ojca przygotowaliśmy coś wyjątkowego – kolorowankę i jednocześnie szablon do wycinania, który dzieci mogą pokolorować i złożyć jako prezent. Dzisiejszy szablon to napis „TATA” do wydrukowania, wycięcia i złożenia w stojącą dekorację.

Ten szablon można wykorzystać na wiele kreatywnych sposobów. Jednym z nich jest pokolorowanie napisu. Do tego celu możecie wykorzystać kredki, mazaki, a nawet farby. Każdej literce możecie nadać inny kolor. Ozdobić je wzorkami, aby stały się wyjątkowe. Po wycięciu i złożeniu, napis „TATA” można postawić na półce, biurku czy stole, tworząc wyjątkową ozdobę.

Laurka dla Taty do wydrukowania - prezent na Dzień Ojca przygotowany przez dzieci

Tutaj możecie podejrzeć propozycję wykorzystania naszego szablonu
Laurka dla Taty z kartonu i tkanin

Szablon może również posłużyć jako wykrój do przerysowania na inne materiały, takie jak tektura, kolorowy papier, materiał czy filc. To doskonały sposób na rozwijanie kreatywności i zdolności manualnych dzieci. Mogą użyć różnych technik i materiałów, a także ciekawych dodatków w stylu scrapbookingu, takich jak naklejki, brokat, tasiemki czy guziki. Dzięki temu każda praca będzie unikalna i pełna osobistego charakteru. Dzięki temu można stworzyć trwałe i oryginalne dekoracje, które będą przypominały tacie o tym wyjątkowym dniu.

Podczas tworzenia tej pracy technicznej, dzieci mogą również nauczyć się precyzyjnego wycinania i składania, co rozwija ich umiejętności manualne i koncentrację. To także doskonała okazja do rozmowy o roli ojca w rodzinie i wyrażenia wdzięczności za wszystko, co tata robi.

Wydrukujcie szablon, chwyćcie za nożyczki, kredki i inne materiały, i zacznijcie tworzyć wyjątkowy prezent na Dzień Ojca. Niech ten projekt stanie się wspaniałą okazją do wspólnej zabawy, pełnej radości, twórczości i miłych wspomnień. Czekamy na Wasze pomysły i życzymy miłej zabawy przy tworzeniu tego wyjątkowego prezentu!

Laurka dla Taty na Dzień Ojca

Jakiś czas temu zdecydowałam się przygotować angielską wersję naszej strony z pomocami dydaktycznymi dla dzieci. Pod tym adresem znajdziecie kolorowanki dla dzieci z opisem w języku angielskim.

Some time ago I decided to prepare an English version of our website with teaching aids for kids. At this address you will find printable coloring pages for kids with descriptions in English.

Leave a Comment