Laurka dla taty – Super Tata – kolorowanka dla dzieci

Z myślą o zbliżającym się święcie, przygotowałam coś naprawdę wyjątkowego – kolorowankę, która jest idealnym prezentem na Dzień Taty! Stworzyłam laurkę z napisem „Super Tata”, który od razu wywoła uśmiech na twarzy każdego taty i dziecka.

Wszystkie literki i detale są ręcznie narysowane. Literki w napisie są ozdobione fantastycznymi wzorkami, które aż proszą się o wypełnienie kolorem! Sama też to zrobiłam. Ale sam napis to nie wszystko. Każdy Super Tata zasługuje na docenienie. Nie mogło zabraknąć medalu – bo przecież każdy tata zasługuje na złoty medal za wszystko, co dla nas robi. Korona? Za wszystkie poświęcenia. A może gwiazdka z nieba i podróż na księżyc? Te elementy sprawiają, że kartka na Dzień Ojca jest jeszcze bardziej wyjątkowa.

Kartki na Dzień Ojca

Możecie pobrać tę kolorowankę zupełnie za darmo z mojej strony. Wydrukujcie ją, weźcie kredki, mazaki czy farby i twórzcie razem z dziećmi laurkę, która będzie niepowtarzalnym prezentem dla Taty. Wypełnianie tych wzorów kolorami to świetna zabawa i sposób na wspólne spędzenie czasu. A efekt końcowy? Absolutnie bezcenny!

Nie mogę się doczekać, aż zobaczę Wasze kolorowe dzieła! Podzielcie się nimi na mojej stronie lub mediach społecznościowych – wspólnie świętujmy miłość do naszych wspaniałych tatusiów!

Kolorowych pozdrowień i udanej zabawy!

Jakiś czas temu zdecydowałam się przygotować angielską wersję naszej strony z pomocami dydaktycznymi dla dzieci. Pod tym adresem znajdziecie kolorowanki dla dzieci z opisem w języku angielskim.

Some time ago I decided to prepare an English version of our website with teaching aids for kids. At this address you will find printable coloring pages for kids with descriptions in English.

Leave a Comment