Lalka My Little Pony Equestria Girls – Rainbow Dash w stylu rockowym od Hasbro

Całkiem niedawno w naszym domu pojawiła się nowa lalka (w zasadzie kilka, ale o tym przy innej okazji). Dziś co nieco na temat lalki My Little Pony Equestria Girls, a dokładniej ukochanej przez córeczkę Rainbow Dash.

Lalka ta to wybór własny naszej córeczki. Jak każda dziewczynka, ma ona swoje marzenia, a te powędrowały właśnie w stronę lalek. Do tej pory zabawa lalkami była tak okazjonalna, że zdążyły się one całkiem porządnie zakurzyć, nie wspominając już o ciekawym procesie rozkładu wózka dla lalek.

Lalki My Little Pony Equestria Girls - Rainbow Dash w stylu rockowym od Hasbro
Lalki My Little Pony Equestria Girls – Rainbow Dash w stylu rockowym od Hasbro

Wróćmy jednak do Rainbow Dash. Jest to jeden z ulubionych przez Łucję kucyków, chociaż tak na prawdę bajki My Little Pony córka nie ogląda. Kucyki funkcjonują w przedszkolu, więc i w domu musiały się pojawić w nieco większej ilości.

Nie wiem, jak lalka pojawiła się w naszych zakupach, tylko na chwilę odeszłam by odebrać telefon. Wracam, a tu córka z Tatą uśmiechnięci od ucha do ucha 😉

No dobra! Osobiście, ta lalka nie przypadła mi do gustu. Nie ja nią jednak będę się bawiła.

Lalka trafiła do domu, ale z rozpakowaniem prezentu córka musiał poczekać na gości i tort.

– Jaka brzydka lalka…! – wyrwało się córeczce po wyciągnięciu pudełka z ozdobnej torebki – już tutaj cała rodzina wpadła w śmiech 😉
– Łucja, ale to ty ją sobie wybrałaś.
Nastąpiła chwila zastanowienia, po czym…
– Ale to Sylwkowi nie podoba się ta lalka. Mi się podoba. – Sylwek to kolega, który akurat kolo niej siedział.
Jak myślicie, wybrnęła z sytuacji? Pomysłowa dziewczynka. Koniec końców to właśnie z Rainbow Dash Łucja poszła do przedszkola w następny dzień zabawki. Każdej nocy lalaeczka dotrzymuje też córeczce towarzystwa.

Lalki My Little Pony Equestria Girls - Rainbow Dash w stylu rockowym od Hasbro
Lalki My Little Pony Equestria Girls – Rainbow Dash w stylu rockowym od Hasbro

[ceneo-1]

Lalka Rainbow Dash w stylu rockowym

Lalka My Little Pony, którą wybrała córka, zrobiona jest z śliskiego plastiku. Nogi się nie zginają, podobnie jak ręce, choć te ostatnie są elastyczne. Nóżki i rączki osadzone są na zawiasach umożliwiających poruszanie nimi w dowolnym kierunku. Głowa lalki My Little Pony jest gumowa, a skrzydełka odczepiane. Włosy lalki mają żywe barwy i ciekawą stylizację – pasma o różnej długości. W elektrycznej gitarze Rainbow Dash dzieci znajdą tusz do pieczątek, a jako stemple służą buty lalki. W zestawie są dwa modele. Ich minusem (albo plusem) jest sposób ich wkładanie lalce na nogi. Wymaga sporo siły i nie każda dziewczynka od razu da sobie z nimi radę.

W zestawie lalki My Little Pony Rainbow Rocks znajdziecie:

  • lalkę Rainbow Dash w ubranku i doczepionymi skrzydłami,
  • drugą parę butów ze stemplami,
  • gitarę z tuszem do pieczątek,
  • małą kolorowankę.
Lalki My Little Pony Equestria Girls - Rainbow Dash w stylu rockowym od Hasbro
Lalki My Little Pony Equestria Girls – Rainbow Dash w stylu rockowym od Hasbro

One Thought to “Lalka My Little Pony Equestria Girls – Rainbow Dash w stylu rockowym od Hasbro”

  1. Ma

    Dobrze że dziewczynka wie co to brzydota,i że należy się jej miejsce w naszym życiu.Nie wszystko w życiu jest piękne,trzeba też przytulić Rainbow Dash.

Leave a Comment