Krzyżówka matematyczna – mnożenie i dzielenie do 100

Pierwsza krzyżówka matematyczna z mnożenia i dzielenia do 100 trafia dziś do Waszej dyspozycji. Zawiera 48 prostych, dwuczłonowych działań matematycznych. Nie ma tu potrzeby skupiania się na kolejności działań, dzięki czemu ta karta pracy dla dzieci świetnie sprawdzi się na etapie nauki mnożenia i dzielenia. Zawiera jednak działania wykraczające poza podstawową tabliczkę mnożenia z cyframi od 1 do 9.

Zamieszczona tu krzyżówka matematyczna wyjątkowo nie jest moim dziełem. W całości przygotowała ją córka. Od szkicu na kartce, przez rozrysowanie graficzne, wstawienie cyferek, oraz przygotowanie pliku PDF z zadaniem, oraz rozwiązaniem 😉

Jakiś czas temu zdecydowałam się przygotować angielską wersję naszej strony z pomocami dydaktycznymi dla dzieci. Pod tym adresem znajdziecie karty pracy z matematyki z opisem w języku angielskim.

Some time ago I decided to prepare an English version of our website with teaching aids for kids. At this address you will find printable math worksheets for kids with descriptions in English.

Leave a Comment