Kolorowanki z figur geometrycznych – biwak

Kolorowanie obrazków stworzonych z figur geometrycznych to jeden z elementów, z których możemy korzystać wprowadzając dzieci w świat matematyki. Geometria dla wielu osób może wydawać się czymś trudnym. Jeśli jednak zostaje ona wprowadzana w życie dziecka powoli i w zabawny sposób, może stać się czymś naturalnym. W końcu otacza nas zewsząd.

Zapraszamy do pierwszej kolorowanki z kształtów. Tym razem wybieramy się na biwak. Syn woli takie obrazki w mniejszym rozmiarze, więc i tu proponujemy taki właśnie obrazek.

Figury geometryczne dla dzieci do kolorowania

Pomoce dydaktyczne dla dzieci z geometrii - figury geometryczne do kolorowania dla dzieci - kolorowanki kształty
Autor: Anna Kubczak

Wydrukuj kolorowankę

Jakiś czas temu zdecydowałam się przygotować angielską wersję naszej strony z pomocami dydaktycznymi dla dzieci. Pod tym adresem znajdziecie karty pracy z matematyki z opisem w języku angielskim.

Some time ago I decided to prepare an English version of our website with teaching aids for kids. At this address you will find printable math worksheets for kids with descriptions in English.

Jakiś czas temu zdecydowałam się przygotować angielską wersję naszej strony z pomocami dydaktycznymi dla dzieci. Pod tym adresem znajdziecie kolorowanki dla dzieci z opisem w języku angielskim.

Some time ago I decided to prepare an English version of our website with teaching aids for kids. At this address you will find printable coloring pages for kids with descriptions in English.

One Thought to “Kolorowanki z figur geometrycznych – biwak”

  1. Ma

    Fajny pomysł ,dopasowanie kolorów do figur geometrycznych.

Leave a Comment