Kolorowanki Wiosna

Wiosną szukamy coraz żywszych tematów związanych z zabawami dla dzieci i kolorowaniem. Stąd na stronie tworzymy dział poświęcony tej pięknej porze roku, gdy wszystko rozkwita, zieleni się coraz bardziej i ożywa ferią barw.

Tu znajdziecie kolorowanki na wiosnę, natomiast na podobnej stronie, także zabawy plastyczne dla dzieci na wiosnę, czy wiosenne ćwiczenia grafomotoryczne.

Życzę wspaniałej zabawy z kolorowaniem.

4 Thoughts to “Kolorowanki Wiosna”

 1. Powinniście zrobić tak aby można było kolorować na stronie a nie wydrukować i kolorować.

  1. Anna Kubczak

   Dziękuję za opinię, ale takich stron jest wiele. Takie kolorowanie jednak ma znikomy wpływ na rozwój motoryki dziecka. Nasza strona nie jest komercyjna. Publikuję tu zadania i rysunki, które przygotowuję dla swoich dzieci. Do tej pory nie potrzebowaliśmy kolorowanek online. Chciałabym za to opublikować testy z angielskiego, ale do tego potrzebuję kapitału, którym obecnie nie dysponuję.

 2. Monika

  Witam.
  Super strona z możliwością wydrukowania dla dziecka kolorowanki tematycznej czy też szlaczków. Córka ma 3 latka i bardzo lubi pracować na tych kartach pracy .

 3. Anna

  Bardzo podobają mi się wszystkie materiały 🙂 Córka ma podobne zajęcia z tyflopedagogiem więc możemy z wileu skorzystać by usprawnić motorykę rączki i oczka 🙂 Dziękuję że miałam możliwość z tego skorzystać 🙂

Leave a Comment