Kolorowanka serce z deseniem z serc

Serce należy w naszej kulturze do wyjątkowych symboli. Sprawdza się przy niemal każdej okazji, czy są to Walentynki, Dzień Matki, Dzień Taty, Babci, Dziadka, czy urodziny koleżanki. Proponujemy zatem kolejną kolorowankę z tym uroczym motywem.

Jest to prosta kolorowanka, z dość dużymi elementami. Dzięki temu może być odpowiednia dla młodszych dzieci. Inspiracją do jej stworzenia była bombonierka z pysznymi czekoladkami. Na kartce jednak możemy wypełnić serduszka na wiele sposobów. Kredki, flamastry, farby. Pełna dowolność.

Kolorowankę możecie potraktować także jako wycinankę, zamieniając serce w barwny witraż. Konieczne będzie wykorzystanie nożyka do precyzyjnego wycinania. W takim przypadku wycinanie szablonu powinno przebiegać pod nadzorem, bądź pozostać w rękach bardziej doświadczonych osób.

Kolorowanki na Walentynki do wydrukowania

Niezależnie od tego, czy tą zabawę wybierzecie przy okazji jakiegoś święta, czy tak po prostu, dla zabawy, ta prosta kolorowanka z sercem może stanowić ciekawy punkt wyjścia do przygotowania pięknej dekoracji.

Jakiś czas temu zdecydowałam się przygotować angielską wersję naszej strony z pomocami dydaktycznymi dla dzieci. Pod tym adresem znajdziecie kolorowanki dla dzieci z opisem w języku angielskim.

Some time ago I decided to prepare an English version of our website with teaching aids for kids. At this address you will find printable coloring pages for kids with descriptions in English.

Leave a Comment