Kolorowanka serce w sercu

Serce z serc to kolorowanka nie tylko na Walentynki. To również świetna propozycja dla dzieci, które chcą okazać swoją miłość swoim najbliższym przy innych okazjach, choćby z okazji Dnia Kobiet, czy Dnia Matki. Choć tak na prawdę, czy potrzebna jest nam okazja, aby okazywać swoje uczucia?

To już kolejna z serii kolorowanek z motywem serca. Duże serce wypełnione kilkoma, coraz mniejszymi jego wersjami, możecie wykorzystać jako zwykłą kolorowankę, bądź szablon do wypełnienia różnymi wzorkami. Możecie serduszka powyklejać skrawkami kolorowego papieru, bibułą, lub różnego rodzaju nasionami i ziarnami. 😉

Kolorowanki na Walentynki do wydrukowania

Pracując ze starszymi dziećmi, tą kolorowankę z sercem możecie wykorzystać jako szablon do wycinania. Po złożeniu kartki w osi symetrii serca, można wyciąć je przy pomocy nożyczek. Jednak jeśli nie chcecie zagnieceń na elementach serca, lepszym wyborem będzie ostry nożyk. Wycięte elementy mogą posłużyć do przygotowania trójwymiarowej laurki lub ozdoby Walentynkowej.

Każde kreatywne zastosowanie będzie ciekawym doświadczeniem dla dziecka, zapraszamy zatem do korzystania z naszej kolorowanki.

Jakiś czas temu zdecydowałam się przygotować angielską wersję naszej strony z pomocami dydaktycznymi dla dzieci. Pod tym adresem znajdziecie kolorowanki dla dzieci z opisem w języku angielskim.

Some time ago I decided to prepare an English version of our website with teaching aids for kids. At this address you will find printable coloring pages for kids with descriptions in English.

One Thought to “Kolorowanka serce w sercu”

  1. Dominika

    Dziękuję za wzory do wydruku. Bardzo nam się przydają:))
    Pozdrawiam

Leave a Comment