Kolorowanka serce pełne kwiatów

Serce pełne kwiatów to nasza kolejna propozycja dla każdego małego artysty. Pomysł na prezent na Walentynki, czy inną ważną dla Was uroczystość rodzinną.
To serce może być jednak także pretekstem do rozmowy o uczuciach. Tych należących do dzieci, jak i do dorosłych.

Tradycyjnie tą walentynkową kolorowankę z naszym kwiatowym sercem możecie pokolorować kredkami. Jednak zawsze proponuję wykorzystywać do zabaw plastycznych różne techniki, od kolorowania, przez malowanie, aż po wyklejanie.

Kredki należą do najłatwiejszych sposobów na taką zabawę. Na pewno najłatwiejszą do sprzątania. Jednak wiele dzieci lubi malować farbami. Dzięki dużym elementom na kolorowance, taka praca może odpowiadać zarówno młodszym, jak i starszym dzieciom. Ich prace mogą się różnić jedynie szczegółowością.

Kolorowanki na Walentynki do wydrukowania

Jak każdą kolorowankę, także i przy tej okazji możecie pokusić się o wyklejanie. Mi podobają się wyklejanki z bibułą, ale w tym przypadku fajnie mogłyby wyglądać puszyste włóczki. Szczególnie jako wypełnienie serca.

Zapraszamy do wspólnej zabawy 😉

Jakiś czas temu zdecydowałam się przygotować angielską wersję naszej strony z pomocami dydaktycznymi dla dzieci. Pod tym adresem znajdziecie kolorowanki dla dzieci z opisem w języku angielskim.

Some time ago I decided to prepare an English version of our website with teaching aids for kids. At this address you will find printable coloring pages for kids with descriptions in English.

One Thought to “Kolorowanka serce pełne kwiatów”

  1. Aga

    Dziękuję! Podziwiam!Proszę robić to dalej!

Leave a Comment