Doodle ramki – kolorowanka dla dzieci

Dziś podzielę się z Wami niepełną kolorowanką. Wręcz samymi ramkami, które możecie samodzielnie uzupełnić o dowolnie wybrane elementy. Własne obrazki, zdjęcia, notatki, czy choćby motywacyjne hasła.

Ramki te są pierwszym elementem kolorowanki w stylu doodle, czyli bazgrołów. Jednak po skończeniu tych pierwszych elementów stwierdziłam, że fajnie byłoby opublikować same ramki, jako pełnoprawny szablon do tworzenia lapbooka, dziennika, plannera, czy choćby kolażu. Możliwości jest na prawdę wiele.

Doodle kolorowanki dzieci i dorosłych

Szablon z ramkami, który tu zamieszczam, możecie wykorzystać w pionie lub w poziomie. Ramki możecie również wyciąć, by stały się nieco mniejszym fragmentem, przydatnym w tworzeniu wypełnień w dziennikach lub scrapbookingu.

A może Ty zaproponujesz własny sposób, na wykorzystanie takich ramek?

Jakiś czas temu zdecydowałam się przygotować angielską wersję naszej strony z pomocami dydaktycznymi dla dzieci. Pod tym adresem znajdziecie kolorowanki dla dzieci z opisem w języku angielskim.

Some time ago I decided to prepare an English version of our website with teaching aids for kids. At this address you will find printable coloring pages for kids with descriptions in English.

Leave a Comment