Doodle liście – kolorowanka dla dorosłych i młodzieży

Czasami lubię sobie porysować coś bardziej abstrakcyjnego. Czasem są to rzeczy całkowicie oderwane od rzeczywistości, takie kompletne abstrakcje, a czasami tylko stylistycznie. Tak jak tutaj. Liście w stylu doodle. Odrealnione i zagmatwane. Pozwalające odpocząć głowie.

Rysunki, które wykonałam dla siebie, postanowiłam wykorzystać jako bazę do przygotowania kolorowanki antystresowej dla Was. Mi kojarzą się z jesienną porą, ale równie dobrze sprawdzą się wiosną. W te jeszcze chłodne dni, gdy za oknem pada, a każdego dnia marzymy o soczystej zieleni otaczających nas roślin.

Kolorowanie takich kolorowanek może być relaksujące i terapeutyczne, umożliwiając oderwanie się od codziennych trosk i stresów. Jest to również doskonała forma wyrażania siebie i eksplorowania własnej kreatywności.

Doodle kolorowanki antystresowe dla dorosłych i młodzieży

Pamiętaj, że głównym celem kolorowania antystresowego jest relaksacja i odprężenie, więc wybierz sposób, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i preferencjom.

Kolorowanie bazgrołów może się świetnie sprawdzić w tej roli. Gotowy rysunek możecie wykorzystać jako dekorację, elementy do scrapbookingu, czy fragment dziennika artystycznego.

Zapraszam do kolorowania.

Jakiś czas temu zdecydowałam się przygotować angielską wersję naszej strony z pomocami dydaktycznymi dla dzieci. Pod tym adresem znajdziecie kolorowanki dla dzieci z opisem w języku angielskim.

Some time ago I decided to prepare an English version of our website with teaching aids for kids. At this address you will find printable coloring pages for kids with descriptions in English.

One Thought to “Doodle liście – kolorowanka dla dorosłych i młodzieży”

  1. Mariola

    Brawo Aniu, tej wiosny trafiłaś z nieoczywistymi kształtami, i kolory mogą też nie być doskonałe. Pogoda rozpieściła rośliny, a potem zmieniła ich kształt i kolor mroźnym tchnieniem. Mamy teraz możliwość pokolorować liście w barwach, które podpowie nam aura i pogoda ducha. Bawmy się razem z dziećmi, lub zupełnie osobno.

Leave a Comment