Ćwiczenia grafomotoryczne – piłka nożna

Dzisiejsza karta pracy to schematycznie przedstawiona piłka do gry w piłkę nożną. Rysunek przygotowałam przy użyciu kropkowanych linii, dzięki czemu można wykorzystać go w trakcie ćwiczeń grafomotoryki.

Nasze ćwiczenie grafomotoryczne możecie wykorzystać tradycyjnie, dając dziecku kolorowe przybory piśmiennicze do rysowania po śladzie i kolorowania rysunku, ale nie tylko. Po wsunięciu kartki do przeźroczystej koszulki na dokumenty (najlepiej takiej nieco grubszej), bądź jej zalaminowaniu, ćwiczenie można wykonywać wiele razy. Wystarczy użyć suchościeralnych pisaków.

Piłka nożna do rysowania po śladzie

Jakiś czas temu zdecydowałam się przygotować angielską wersję naszej strony z pomocami dydaktycznymi dla dzieci. Pod tym adresem znajdziecie ćwiczenia grafomotoryczne z opisem w języku angielskim.

Some time ago I decided to prepare an English version of our website with teaching aids for kids. At this address you will find picture tracing worksheets for kids with descriptions in English.

2 Thoughts to “Ćwiczenia grafomotoryczne – piłka nożna”

  1. Magdalena

    Bardzo Pani dziekuję za udostępnione materiały do pracy z dziećmi. W obecnej sytuacji ratują mi życie

  2. Izabela

    Odkryłam własnie tę stronę! Dziękuję za materiały tak dobrej jakości. Bardzo to pomocne w czasie zdalnego nauczania. Pozdrawiam. Dziękuję!!!

Leave a Comment