Abstrakcyjne serce w stylu doodle – kolorowanka dla dzieci

Trochę przed zbliżającym się Dniem Taty, a trochę z chęci narysowania czegoś prostego od ręki, powstała taka oto śmieszna kolorowanka przedstawiająca serce.

Czasami i ja mam ochotę chwilę sobie posiedzieć i pobazgrać po kartce, nie zastanawiając się zanadto, co z tego dokładnie powstanie. Bywa, że takie kartki lądują po prostu w śmieciach. Ale zdarza się również, że bazgroł jest na tyle udany, że może z niego powstać coś kompletnego. Tym razem właśnie tak się stało. Z tych moich bazgrołów powstała kolorowanka, którą możecie wykorzystać jako kartkę Walentynkową lub prezent na Dzień Mamy lub Dzień Taty. Albo jeszcze lepiej, całkiem bez okazji. To nie tylko sposób na spędzenie kreatywnego czasu, ale też piękny sposób na wyrażenie uczuć.

Wydrukujcie tę kolorowankę, weźcie kredki, mazaki czy farby i cieszcie się chwilą relaksu. Doodle są wyjątkowe, bo każdy może dodać coś od siebie, tworząc prawdziwie osobisty prezent. Niech Wasza wyobraźnia działa bez ograniczeń!

Pamiętajcie, że takie małe gesty często znaczą najwięcej. Możecie wręczyć tę kartkę na specjalną okazję albo po prostu dlatego, że chcecie sprawić komuś radość. Bo przecież każda chwila jest dobra, by okazać miłość i wdzięczność.

Kolorowych pozdrowień i udanej zabawy!

Laurki i kartki z sercem

Jakiś czas temu zdecydowałam się przygotować angielską wersję naszej strony z pomocami dydaktycznymi dla dzieci. Pod tym adresem znajdziecie kolorowanki dla dzieci z opisem w języku angielskim.

Some time ago I decided to prepare an English version of our website with teaching aids for kids. At this address you will find printable coloring pages for kids with descriptions in English.

Leave a Comment