Abstrakcyjna mandala – kolorowanki dla dzieci i dorosłych

W dzisiejszym wpisie znajdziecie mandalę. Nieco bardziej skomplikowaną niż te, które do tej pory mogliście tu wydrukować, ale nadal całkiem prostą. Abstrakcyjną, choć w tej swojej abstrakcji nieco przypominającą fantastyczny kwiat.

Mandale dają mi możliwość kreatywnego eksperymentowania z różnymi wzorami, kształtami i kolorami. Każda mandala jest wyjątkowa i odzwierciedla moje obecne uczucia i inspiracje. Chociaż pamiętając o tym, że może będą one przez Was drukowane w przyszłości, staram się, aby nie były zbyt pobazgrane.

Takie niezbyt skomplikowane wzory możecie wykorzystać podczas zabaw z dziećmi. Jako rozrywkę zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Możecie wspólnie kolorować mandale, tworząc piękne dzieła sztuki, spędzając czas razem w radosnej atmosferze.

A jakie są Wasze ulubione formy twórczości?

Mandala kolorowanka

Do wyboru macie dwa kolory konturów kolorowanki.
Tradycyjny – czarny, oraz szary, który może być potraktowany jak wzór do rysowania po śladzie.

Zapraszamy do zabawy!

Jakiś czas temu zdecydowałam się przygotować angielską wersję naszej strony z pomocami dydaktycznymi dla dzieci. Pod tym adresem znajdziecie kolorowanki dla dzieci z opisem w języku angielskim.

Some time ago I decided to prepare an English version of our website with teaching aids for kids. At this address you will find printable coloring pages for kids with descriptions in English.

Leave a Comment