Uśmiechnięta dziewczynka – kolorowanka dla dzieci

Pokolorujemy dzisiaj postać. Portret dziewczynki w stylistyce gdzieś pomiędzy anime a cartoon. Dziewczynki w zwykłym stroju. W podkoszulku i bez błyszczących ozdób. Taki portret, który nasze dzieci mogłyby zobaczyć na co dzień w lustrze. Pomijając oczywiście tą kreskówkową stylizację 🙂

Prostokątne pole z zaokrąglonymi narożnikami przypomina mi swoją formą zdjęcie, lub pole, w które możemy wstawić avatara. A wyobrażacie sobie całą tablicę z wymalowanymi przez dzieci tego typu portretami? Oczywiście nie tą konkretną buzią. Ale różnymi. Mogłaby to być ciekawa forma wyrażania swoich osobowości.

Kolorowanka z dziewczynką bez twarzy może zostać wykorzystana podczas ćwiczeń związanych z emocjonalnością. Tu dzieci mogą pokazać co odczuwają, w jakim są nastroju, bądź co nimi kieruje.

Dziewczyny kolorowanki – radosne portrety

Tego typu portretów wkrótce znajdziecie tu więcej. Dla chłopców i dziewczynek. Z długimi i krótkimi włosami. Z kucykiem, warkoczem, czy z piegami. Mam nadzieję, że ten plan Wam się spodoba. I wypali…

Jakiś czas temu zdecydowałam się przygotować angielską wersję naszej strony z pomocami dydaktycznymi dla dzieci. Pod tym adresem znajdziecie kolorowanki dla dzieci z opisem w języku angielskim.

Some time ago I decided to prepare an English version of our website with teaching aids for kids. At this address you will find printable coloring pages for kids with descriptions in English.

Leave a Comment