Twarz bez włosów – kolorowanki dla dzieci

Kolorowanka, którą tu publikuję, to uśmiechnięta twarz dziecka, pozbawiona jednak włosów. Rysunek ten sporo różni się od moich wyobrażeń, lecz dzieci nie raz już je skutecznie weryfikowały i dostosowywały do swoich pomysłów. Włosy miały być. I będą. Za jakiś czas na innym arkuszu do wydruku. Okazało się jednak, że dzieciom bardzo się podoba idea samodzielnego tworzenia fryzury naszemu modelowi, czy też modelce. Może odrobina biżuterii?

Zwracając się ku nieco mniej radosnym tematom, malowankę twarzy bez włosów można wykorzystać podczas rozmów lub zajęć terapeutycznych dotyczących niektórych chorób związanych z łysieniem. Choćby nowotworów, których leczenie często wymaga chemioterapii.

Twarz bez włosów kolorowanka

Jakiś czas temu zdecydowałam się przygotować angielską wersję naszej strony z pomocami dydaktycznymi dla dzieci. Pod tym adresem znajdziecie kolorowanki dla dzieci z opisem w języku angielskim.

Some time ago I decided to prepare an English version of our website with teaching aids for kids. At this address you will find printable coloring pages for kids with descriptions in English.

One Thought to “Twarz bez włosów – kolorowanki dla dzieci”

  1. Ewa

    Fajny pomysł do wykorzystania w pracy dzieckiem!

Leave a Comment