Wiosną szukamy coraz żywszych tematów związanych z zabawami dla dzieci i kolorowaniem. Stąd na stronie tworzymy dział poświęcony tej pięknej porze roku, gdy wszystko rozkwita, zieleni się coraz bardziej i ożywa ferią barw.

Tu znajdziecie kolorowanki na wiosnę, natomiast na podobnej stronie, także zabawy plastyczne dla dzieci na wiosnę, czy wiosenne ćwiczenia grafomotoryczne.

Życzę wspaniałej zabawy z kolorowaniem.

Spodobały Ci się materiały? Podziel się z innymi...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

... i koniecznie zostaw komentarz.
Będzie to dla mnie wiadomość, że warto pisać dalej.

Anna Kubczak - Bystre Dziecko


Anna Kubczak
Mama pracująca w domu. Wrocławianka szukająca odpowiedniej drogi dla siebie i swoich bliskich.

Dyskusja

komentarze 4 »
 1. Asia pisze:

  Powinniście zrobić tak aby można było kolorować na stronie a nie wydrukować i kolorować.

  • Anna Kubczak pisze:

   Dziękuję za opinię, ale takich stron jest wiele. Takie kolorowanie jednak ma znikomy wpływ na rozwój motoryki dziecka. Nasza strona nie jest komercyjna. Publikuję tu zadania i rysunki, które przygotowuję dla swoich dzieci. Do tej pory nie potrzebowaliśmy kolorowanek online. Chciałabym za to opublikować testy z angielskiego, ale do tego potrzebuję kapitału, którym obecnie nie dysponuję.

 2. Monika pisze:

  Witam.
  Super strona z możliwością wydrukowania dla dziecka kolorowanki tematycznej czy też szlaczków. Córka ma 3 latka i bardzo lubi pracować na tych kartach pracy .

 3. Anna pisze:

  Bardzo podobają mi się wszystkie materiały 🙂 Córka ma podobne zajęcia z tyflopedagogiem więc możemy z wileu skorzystać by usprawnić motorykę rączki i oczka 🙂 Dziękuję że miałam możliwość z tego skorzystać 🙂

Zostaw odpowiedź