Figurki Schleich - figurki dinozaurów, tu welociraptor

Podobnie jak niegdyś ja, a także wiele dzieci w wieku przedszkolnym, nasze dzieciaki fascynuje prehistoryczna fauna, a przede wszystkim dinozaury. Nic więc dziwnego, że w pewnym momencie syn zamarzył o własnym stadku.

Początkowo były to gumowe dinozaury, całkiem sporych rozmiarów. Z czasem jednak zaczęliśmy rozglądać się za czymś bardziej przypominającym dzisiejszy pogląd na wygląd dinozaurów i spodobały nam się figurki Schleich.

Trzeba przyznać, że nie zawiodły się dzieci i nie zawiedliśmy się my tym nabytkiem. Są barwne, szczegółowo wykonane i trwałe, a producenci zapewniają, że także wykonane z bezpiecznych materiałów.

Figurki Schleich przedstawiające dinozaury

Styrakozaur

Jeśli chodzi o kolory, nikt dziś nie jest całkowicie pewien jak wyglądały prehistoryczne bestie, jednak propozycja barwnych bestii jest całkiem przyjemna dla oka. Trzeba przyznać, że pigment zawarty w figurkach jest odporny, nie ma przebarwień i farba nie schodzi płatami. Zasadniczo w ogóle nie schodzi. Dodatkową zaletą jest bardzo precyzyjne malowanie, dodające życia figurkom dinozaurów. Tu również producenci zapewniają, że figurki dinozaurów są malowane ręcznie.

Przez wiele miesięcy użytkowania figurek przez dość małe dzieci (od 2 do 4 lat), w dość brutalny sposób, bo dinozaury przecież polują, jeszcze nie doszło do uszkodzeń. Nawet ruchome szczęki drapieżników są na swoim miejscu i dalej pracują jak pierwszego dnia. Mimo niejednego wodowania.

Mogę z czystym sumieniem polecić takie zabawki dinozaury innym miłośnikom prehistorii, tak tym starszym, jak i tym młodszym.

Figurki Schleich przedstawiające dinozaury

Allozaur Figurki Schleich przedstawiające dinozaury Karnotaur Figurki Schleich przedstawiające dinozaury Ketsalkoatl Figurki Schleich przedstawiające dinozaury Parazaurolof

Figurki Schleich przedstawiające dinozaury

Allozaur Figurki Schleich przedstawiające dinozaury Welociraptor Figurki Schleich przedstawiające dinozaury Ketsalkoatl Figurki Schleich przedstawiające dinozaury Saichania

Figurki Schleich przedstawiające dinozaury

Spinozaur

Spodobały Ci się materiały? Podziel się z innymi...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

... i koniecznie zostaw komentarz.
Będzie to dla mnie wiadomość, że warto pisać dalej.

Dyskusja

1 komentarz »
  1. GOŚĆ pisze:

    Od wczesnego dzieciństwa możemy na przykładzie dinozaurów wytłumaczyć dziecku o co chodzi z tą ewolucją.

Zostaw odpowiedź