Cyferka 7 – kolorowanka w trójkąty

W dzisiejszym wpisie znajdziecie nową kolorowankę z cyfrą 7 do wydruku. Jest to ćwiczenie, które może stać się szablonem dla pracy plastycznej, ale przede wszystkim, może być przydatnym dodatkiem podczas nauki cyferek dla młodszych dzieci.

Tym razem również postanowiłam posłużyć się dużym, czytelnym szablonem cyfry 7, nieco urozmaiconym wypełnieniem z trójkątów. Tak, to znowu seria geometrycznych kolorowanek. Tak proste wzory ułatwiają pracę dzieciom z mniej rozwiniętą motoryką małą. Wyraźne linie, oraz niewielka ilość małych elementów.

Ta kolorowanka dla dzieci może być wykorzystana jako samodzielna karta pracy związana z matematyką, bądź jako element serii, mniej lub bardziej zróżnicowanej. Do wyboru macie szablony z cyferkami do rysowania po śladzie, jak i kolorowania.

Nauka cyferek poprzez kolorowanki

Więcej w tej serii:

78

Jakiś czas temu zdecydowałam się przygotować angielską wersję naszej strony z pomocami dydaktycznymi dla dzieci. Pod tym adresem znajdziecie karty pracy z matematyki z opisem w języku angielskim.

Some time ago I decided to prepare an English version of our website with teaching aids for kids. At this address you will find printable math worksheets for kids with descriptions in English.

Jakiś czas temu zdecydowałam się przygotować angielską wersję naszej strony z pomocami dydaktycznymi dla dzieci. Pod tym adresem znajdziecie kolorowanki dla dzieci z opisem w języku angielskim.

Some time ago I decided to prepare an English version of our website with teaching aids for kids. At this address you will find printable coloring pages for kids with descriptions in English.

Leave a Comment